Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Witalni – Szkolenia i doradztwo

Dla naszego klienta firmy z branży budowlanej z siedzibą w Bydgoszczy,
w skutek dynamicznego rozwoju, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – FRANCJA, BELGIA, SZWAJCARIA

Region: Belgia

Opis stanowiska:

  • Aktywny rozwój sieci Partnerów Handlowych i koordynacja sprzedaży w wyznaczonych krajach
  • Praca w wymiarze czasu 50% Kraj – Biuro w Bydgoszczy / 50% praca na terenie Francji, Belgii, Szwajcarii – Wizyty handlowe u klientów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Organizacja i koordynacja udziału firmy w imprezach targowych
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań

Wymagania:

  • Obligatoryjna znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka poziom odpowiedzialności
  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum jednoroczne doświadczenie w sprzedaży lub na pokrewnych stanowiskach związanych z pracą z klientem (niekoniecznie w branży)
  • Samodyscyplina i odpowiedzialność
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Systematyczne szkolenia
  • Realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego

List motywacyjny wraz z CV, prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Przedstawiciel Handlowy / zagranica