Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

sto2 Sp. z o.o.

Jesteśmy właścicielem serwisu internetowego służącego do zamawiania jedzenia przez Internet i częścią międzynarodowej grupy należącej do liderów tej branży w Europie. Jako serwis internetowy pośredniczymy pomiędzy restauracjami, a nowymi klientami oraz gwarantujemy znaczny wzrost zamówień. Ponadto oferujemy inteligentne rozwiązania dla firm korporacyjnych, które pozwalają pracownikom na zrealizowanie szybkiego oraz łatwego zamówienia, dzięki najlepszym usługom dostawczym znajdującym się w ich regionie.

Przedstawiciel Handlowy

Region: małopolskie
Numer referencyjny: PH-14-WD

Opis stanowiska:

  • rozbudowa bazy restauracji dostępnych w naszym serwisie
  • realizacja planów sprzedaży w podległych obszarach
  • analiza rynku, tworzenie prognoz sprzedażowych
  • monitorowanie potrzeb klientów
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • wykształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność samodzielnej pracy i determinacja
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz prezentacji
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność działania z własnej inicjatywy
  • zorganizowany oraz uporządkowany tryb pracy, by móc stworzyć skuteczne kanały sprzedaży
  • pozytywne nastawienie oraz mocne zaangażowanie
  • zainteresowanie Internetem
  • doświadczenie i kontakty w branży gastronomicznej mile widziane

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w każdym zakątku Twojego regionu
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników (podstawę + prowizję)
  • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • zamiast nudnej pracy za biurkiem, ciągły kontakt z klientem
  • szeroki wachlarz interesujących kontaktów
  • pracę w międzynarodowym oraz ambitnym zespole o płaskiej hierarchii z szybkimi systemami podejmowania decyzji
  • wspaniałą sieć w istotnym sektorze

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą "APLIKUJ teraz!"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Przedstawiciel Handlowy / małopolskie