Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia. Kreujemy i wprowadzamy innowacyjne produkty.

Nasza spółka Kronospan HPL produkuje m.in. laminaty, płyty kompaktowe, siding. W związku z rozbudową struktur i poszukiwaniem nowych obszarów sprzedaży, szukamy odpowiednich osób do naszego zespołu.

Najlepszemu kandydatowi chcemy powierzyć samodzielne stanowisko w charakterze:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
miejsce pracy: cała Polska

nr ref. PHPU 01/14

Zadania, które czekają na kandydatów:

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku,
  • stworzenie struktury obsługi klientów,
  • budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy poprzez utrzymywanie kontaktów oraz wysokiej jakości obsługę Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z Klientami i monitorowanie sprzedaży,
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w sprzedaży w branży technicznej – warunek konieczny,
  • umiejętności wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • gotowości do częstych podróży – do 90 % czasu,
  • prawa jazdy kat. B.

Najlepszym osobom oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w międzynarodowym zespole,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą, uprzejmie prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz z numerem referencyjnym w temacie e–maila, prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy pełną dyskrecję.

Do przesyłanych dokumentów  prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Przedstawiciel Handlowy / mazowieckie