Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JBS sp. j. - generalny przedstawiciel marek:
GOLDWELL, KMS CALIFORNIA, OLYMP, EFALOCK, COMHAIR
obecny na polskim rynku od ponad 20 lat,
poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego
Preferowane miejsce zamieszkania: Koszalin lub Słupsk
główne obowiązki
  • Współpraca z salonami i hurtowniami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
  • Opieka nad procesami rozwoju Klienta
  • Realizacja celów sprzedażowych i wskaźników
  • Kontrola należności
wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PH – również w sektorze FMCG
  • Zaradność, kreatywność, oraz zorientowanie na Klienta
  • Obsługa programów MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży fryzjerskiej będzie dodatkowym atutem
oferujemy
  • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia i gradacji
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Dołącz do jednego z najlepszych zespołów w branży!

Zainteresowane osoby, które spełniają wymagania, proszone są o wysłanie swojej aplikacji
z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy do dnia 21.04.2014 klikając przycisk aplikuj pod ogłoszeniem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Przedstawiciel Handlowy / Słupsk / pomorskie