Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Biuro Zarządzania Kapitałem Ludzkim Telewizji Polskiej S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych możliwością odbycia w I kwartale 2014 r. 3-miesięcznego płatnego stażu na stanowisku

Redaktora Techniczno - Programowego
w Oddziale Terenowym Telewizji Polskiej S.A. w Gorzowie Wlkp.
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
kod rekrutacji: GSP

Podczas stażu zakres obowiązków wybranej osoby będzie obejmował:

  • poznanie procesu produkcji materiałów newsowych i publicystycznych
  • przygotowanie i publikację materiałów reporterskich na antenie TVP Gorzów Wlkp.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego humanistycznego (akceptujemy studentów V roku)
  • znajomości archiwalnych i bieżących produkcji TVP Gorzów Wlkp.
  • umiejętności sprawnego i poprawnego pisania tekstów dziennikarskich
  • doświadczenia w zakresie dziennikarstwa, najlepiej telewizyjnego lub/i internetowego
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole pod dużą presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji materiałów video, znajomość języków obcych oraz poprawna dykcja

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności – związanych z pracą w TVP Gorzów Wlkp.
  • pracę w doświadczonym zespole dziennikarskim
  • zdobycie kompetencji z zakresu zarządzania treściami w nowych mediach, produkcji materiałów telewizyjnych,
  • na czas trwania stażu – umowę o pracę
  • naukę redagowania informacji w serwisach internetowych TVP Gorzów i organizacji pracy w programie informacyjnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z opisem doświadczeń dziennikarskich lub linków do tekstów lub materiałów wideo do 11 grudnia 2013
za pomocą:

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji „GSP”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie  i przetwarzanie przez Telewizję Polską S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 17, moich danych osobowych, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r nr 101, poz.926 ze zm.).
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Redaktor Techniczno - Programowy / Gorzów Wielkopolski / lubuskie