Ta oferta pracy jest nieaktualna od 485 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Rockwell Automation jest globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, kontroli procesów i informatyki. W ramach rozwoju na terenie Europy Środkowej i Wschodniej Rockwell Automation uruchomił w Katowicach inwestycję o zróżnicowanym profilu działalności o poziomie zatrudnienia ponad 700 osób.

W związku z uruchamianiem produkcji blach wraz z malarnią proszkową poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki

  • praca przy produkcji elementów do szaf sterowniczych,
  • spawanie stali przy użyciu metody MAG, TIG,
  • zgrzewanie oporowe stali przy użyciu zgrzewarki punktowej,
  • zgrzewanie kołków gwintowych,
  • przygotowanie urządzeń do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,
  • nadzór i kontrola poprawności wykonania detalu w trakcie całego cyklu produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • co najmniej dwu letnie doświadczenie w procesie spawania,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze dla spawania metodami MAG, TIG
  • (rodzaj wyrobu : blacha  (T), rodzaj spoiny : pachwina (FW), grupa materiałowa : 1.1 ; 1.2 1.3, rodzaj spoiwa :  drut lity (S), grubość materiału : t<3, pozycja spawania : poboczna (PB) , sposób wykonania spoiny : spawanie jednowarstwowe ( sl)   + spawanie bez podkładki  (nb))
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • umiejętność samodzielnego doboru parametrów spawania,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia do kontroli wizualnej spoin.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) w języku polskim i angielskim prosimy przysyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej. W tytule wpisując nazwę stanowiska.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Spawacz / Katowice / śląskie