Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REVITUM S.A.

Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM SA działa od 2008 roku na polskim rynku biomedycznym. Oferuje szeroki zakres usług diagnostycznych. Wykonujemy dwa badania: test obciążeń oraz mikroskopowe badanie krwi (tylko w Warszawie!). Test obciążeń wykrywa przyczyny wszelkich dolegliwości i chorób. Revitum prowadzi także profilaktykę dzieci.

Specjalista do Wykonywania Testów

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum poszukuje Specjalistów do wykonywania Testu Obciążeń Organizmu metodą dr Volla w następujących miastach: Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Rzeszów, Łódź, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Olsztyn, Kielce, Bielsko-Biała, Częstochowa, Radom, Zielona Góra, Opole, Białystok.

Obowiązki:

  • wykonywanie Testu Obciążeń Organizmu metodą dr Volla
  • współpraca z Oddziałem Centralnym w Warszawie

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (kierunki związane z medycyną, fizjologią, dietetyką, mikrobiologią, zdrowym trybem życia itp.)
  • komunikatywność, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • szybkość uczenia się
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pełne Bezpłatne Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy,
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie,
  • Możliwość Rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista do Wykonywania Testów / Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice / śląskie