Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HYDROWODKAN sp. z o.o.

zajmuje się

  • eksploatacją i konserwacją urządzeń melioracyjnych,
  • czyszczeniem i budową sieci melioracyjnych i sanitarnych
  • budową obiektów małej retencji,
  • regulacją rzek i cieków wodnych

Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: 1/2014

Opis stanowiska:

  • rozliczanie kart drogowych samochodów służbowych
  • analiza kosztów transportu wewnętrznego
  • współpraca z warsztatami przy zlecaniu napraw
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • opisywanie faktur
  • współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość exela i worda
  • prawo jazdy
  • wewnętrznej motywacji do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość zatrudnienia od 12 lutego 2014

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HYDROWODKAN sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. Administracji / Poznań / wielkopolskie