Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kopalnia Józefka Sp. zo.o

Specjalista ds. nadzoru i kontroli wewnętrznej

Miejsce pracy: Górno (pow. kielecki)
Region: świętokrzyskie
Numer referencyjny: 123/p

Opis stanowiska:

  • współpraca z kadrą w zakresie organizacji pracy,
  • kontrola nad przestrzeganiem regulaminem pracy i instrukcji stanowiskowej,
  • kontrola zużycia paliw, smarów i olejów,
  • pilnowanie porządku wewnątrzzakładowego,
  • nadzór nad pracownikami,
  • raportowanie wyników prac.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • znajomość obsługi komputera oraz telewizji przemysłowej,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub pod numerem 691 07 83 83.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kopalnia Józefka Sp. zo.o. z siedzibą w Górnie."

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. nadzoru i kontroli wewnętrznej / Górno (pow. kielecki) / świętokrzyskie