Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa EDP jest niezależnym dystrybutorem na europejskim rynku motoryzacyjnym. Od momentu powstania w 2003 roku stawia na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, dzięki którym dynamicznie się rozwija i zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę transakcji. Zaufanie klientów i dostawców oraz efektywność współpracy są dla nas kluczowe. Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i nieustannie się rozwijać, jesteś osoba doskonale zorganizowaną, to szukamy właśnie Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Francuskojęzycznego
Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański)
Nr ref. FR/2013/02

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna z kontakt z klientami firmy we Francji i wsparcie procesu sprzedaży samochodów na tym rynku.

Obowiązki:

  • Bieżący kontakt z klientem francuskojęzycznym- odpowiedzi na pytania produktowe, zarządzanie zamówieniami, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości związanych z przebiegiem zamówienia,
  • Kontrola przebiegu zamówień i współpraca z naszym oddziałem we Francji
  • Współpraca z działem zakupów w celu zaproponowania najlepszej oferty naszym klientom,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację mailową i telefoniczną - warunek konieczny
  • Mile widziana dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem francuskojęzycznym
  • Umiejętność ustalania priorytetów i bieżącego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia produktowe
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i francuskim (CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych) na adres: hr@edpauto.com. W temacie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego, nazwiska oraz znanych języków obcych.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta Francuskojęzycznego / Poznań, Złotniki (pow. poznański) / wielkopolskie