Ta oferta pracy jest nieaktualna od 480 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim lub niemieckim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: CS/AL

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w języku angielskim (lub niemieckim) poprzez kontakt telefoniczny/mailowy,
  • rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zapytań,
  • analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera,
  • wprowadzanie danych,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zapytań klientów,
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomośc obsługi komputera.

Nasz Klient oferuje:

  • pełną wyzwań pracę w korporacji z zagranicznym kapitałem;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • ciekawe szkolenia z zakresu obsługi klienta, umiejętności miękkich, językowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j.angielskim klikając APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim lub niemieckim / Kraków / małopolskie