Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REJESTRACJI LEKÓW

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Nr Ref.: RA/PJ/01/14

Opis stanowiska:

  • Udział w opracowywaniu dokumentacji rejestracyjnej, sporządzaniu analiz i opinii w obszarze rejestracji produktów leczniczych,
  • Uczestnictwo w procesie rozwojowym różnych produktów,
  • Udział w audytowaniu dokumentacji rejestracyjnej,
  • Koordynacja procedur rejestracyjnych w Polsce i w Unii Europejskiej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne lub biologiczne (doktorat mile widziany),
  • Biegły język angielski (zarówno w mowie, jak i w piśmie),
  • Znajomość Prawa farmaceutycznego i wytycznych z zakresu opracowywania wymaganej dokumentacji rejestracyjnej (części medycznej),
  • Biegłość w poszukiwaniu danych w ogólnodostępnych bazach medycznych,
  • Swoboda w formułowaniu myśli i konstruowaniu wniosków (również w formie pisemnej),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę,
  • System szkoleń wstępnych i szkoleń merytorycznych,
  • Współpracę z młodym i pomocnym Zespołem,
  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów i realizację inicjatyw,
  • Realna możliwość awansu zawodowego.

Osoby zainteresowanie dołączeniem do naszego Zespołu serdecznie zapraszamy

do nadsyłania CV wraz z listem motywacyjnym

za pomocą Aplikuj Teraz!

Prosimy o załączanie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. rejestracji leków / Warszawa / mazowieckie