Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Obecnie, w związku z rozwojem struktur Działu Doradztwa Personalnego w Grupie Kapitałowej Work Service S.A,  poszukujemy samodzielnych, zaangażowanych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Projektów HR
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych i doradczych;
  • Zarządzanie projektami o dużym stopniu złożoności (wielolokalizacyjnych, wielostanowiskowych);
  • Dobór zasobów do projektów;
  • Raportowanie stanu realizacji prac w projekcie;
  • Współpraca z klientem w zakresie najlepszych rozwiązań rekrutacyjnych i doradczych;
  • Prowadzenie kart projektów;
  • Wsparcie wdrożeniowe realizowanych projektów;
  • Szkolenie współpracowników wewnątrz organizacji;
  • Opracowywanie ofert handlowych z zakresu doboru personalnego oraz projektów doradczych;
  • Rozwój współpracy z klientami oraz pozyskiwanie klientów;

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Gruntowna znajomość metodyk prowadzenia projektów HR w zakresie minimum dwóch z wymienionych: Rekrutacja i Selekcja metodami : Direct/Executive Search, Head Hunting, Search&Selection, Assessment & Development Centre, Projekty Outplacement, Systemy Ocen Pracowniczych, Systemy Motywacyjne, Badanie Satysfakcji Pracowników, Systemy Zarządzania Kompetencjami, Modele Ścieżek Karier, Zarządzanie Talentami w Organizacji;
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie  konstruowania narzędzi ZZL;
  • Systemowe rozumienie organizacji;
  • Umiejętność prowadzenia doboru personalnego w oparciu o wystandaryzowane metody rekrutacji;
  • Umiejętność  pracy konsultingowej;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu projektowego;
  • Samodzielność i samosterowność;
  • Umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji sprzedażowych;
  • Dyspozycyjności do pracy mobilnej (projekty HR realizowane na obszarze całej Polski);

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera, notowanej na GPW;
  • Udziału w ciekawych i dużych projektach z obszaru HR;
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów i pasjonatów;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia;
  • Realny rozwój zawodowy;

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. Rekrutacji i Projektów HR / Warszawa / mazowieckie