Ta oferta pracy jest nieaktualna od 493 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa DTA

DTA Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od 21 lat. Z małej wrocławskiej agencji celnej firma rozwinęła się w ogólnopolską organizację świadczącą kompleksowe usługi logistyczne. Współpracujemy przede wszystkim z importerami i eksporterami oraz firmami spedycyjnymi oferując im następujące rozwiązania:

  • pełną obsługę celną w oddziałach na terytorium całego kraju;
  • usługi międzynarodowej spedycji drogowej, głównie doładunki i drobnicę;
  • obsługę portową oraz lotniskową;
  • magazynowanie i dystrybucję towarów na terenie całego kraju.

DTA Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług magazynowych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za kontakty z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • Utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Odpowiedzialność za obsługiwany rynek, zwłaszcza w zakresie realizowanych wyników sprzedaży
  • Aktywne promowanie oferty firmy
  • Tworzenie projektów logistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w ostatnich 3 latach na stanowisku związanym z samodzielną obsługą klientów branży usług magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość rynku logistyki kontraktowej
  • Dobry poziom umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i technik prezentacyjnych oraz negocjacyjnych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy
  • System szkoleń
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Oferty (cv + listy motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. sprzedaży usług magazynowych / Wrocław / dolnośląskie