Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rockfin Distribution & Logistics Sp.z o.o.

Rockfin Distribution & Logistics Sp. z o.o. zajmuje się kompletowaniem i dostawami komponentów układów olejowych, poczynając od prostych elementów złącznych, a kończąc na najbardziej zaawansowanych modułach sterowania proporcjonalnego. W ramach prowadzonej działalności oferujemy ponadto doradztwo techniczne w zakresie układów oraz instalacji hydrauliki siłowej, serwis przewodów hydraulicznych oraz szeroki zakres usług logistycznych.
W związku z rozwojem firmy i zwiększaniem zatrudnienia, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO- HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Chwaszczyno (pow. kartuski)
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji,
  • doradztwo produktowe i techniczne dla klientów,
  • udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja,
  • analiza rynku w dziedzinie hydrauliki siłowej.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku maszyn i urządzeń przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z hydrauliką siłową,
  • umiejętność współpracy w kilkuosobowym zespole sprzedażowym,
  • wykształcenie wyższe techniczne z ukierunkowaniem na hydraulikę siłową
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds.Techniczno- Handlowych / Chwaszczyno (pow. kartuski) / pomorskie