Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Relpol S.A.

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku.

Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie.

Do swojego zakładu zlokalizowanego w Żarach w woj. lubuskim poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych

Miejsce pracy: Żary
Region: lubuskie
Numer referencyjny: KON/2/2014

Opis stanowiska:

  • organizowanie i nadzorowanie procesu certyfikacji wyrobów,
  • terminowe opracowywanie dokumentacji wyrobów dedykowanych dla poszczególnych klientów,
  • udział w pracach zespołów do ulepszania konstrukcji produkowanych wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
  • dbanie o aktualność prowadzonej dokumentacji technicznej i jej zgodność z wymaganiami ISO 9001 oraz przyjętymi w spółce zasadami tworzenia i nanoszenia zmian w dokumentacji,
  • komunikacja z kluczowymi klientami w celu ustalenia wymagań technicznych dotyczących zastosowania wyrobów w aplikacjach,
  • nadzór nad przygotowywaniem wzorów do badań oraz wykonań specjalnych,
  • prowadzenie bieżącej analizy wyników badań laboratoryjnych oraz uwag zgłaszanych przez klientów,
  • komunikacja z dostawcami strategicznych surowców w celu doboru odpowiednich materiałów spełniających wymagania określone w normach i dokumentacji konstrukcyjnej,
  • opracowywanie harmonogramu badań laboratoryjnych oraz sterowanie całością procesu badań,
  • śledzenie zgłoszeń patentowych i nowych rozwiązań konstrukcyjnych z dziedziny przekaźników
  • udzielanie wsparcia klientom poprzez przygotowywanie odpowiedniej informacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne lub mechaniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektrotechniki i automatyki,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność dobrej organizacji przydzielonych zadań w czasie pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) podając numer referencyjny KON/2/2014 do dnia 18-04-2014 na adres:

Dział Spraw Pracowniczych
Relpol S.A.
ul. 11-Listopada 37
68-200 Żary

lub aplikacji elektronicznej przez przycisk APLIKUJ TERAZ

W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Relpol S.A. dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Specjalista ds. Technicznych / Żary / lubuskie