Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji oferującej kursy, audyty i testy językowe dla firm, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA STANAMI MAGAZYNOWYMI
Miejsce pracy: Warszawa
Magaz/04/2014/KS

Zakres obowiązków:

Zarządzanie zapasem/zamówienia/dostawy:

  • Współpraca z działem sprzedaży przy tworzeniu rocznej prognozy stanów magazynowych
  • Bieżąca kontrola i uzupełnianie stanu materiałów testowych (współpraca z zagranicznym magazynem centralnym); sporządzanie miesięcznych raportów
  • Planowanie zamówień na wszystkie pozostałe produkty oferowane klientom
  • Kontrola stanów magazynowych kilku głównych partnerów
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów indywidualnych i korporacyjnych (Polska oraz region Europy Środkowo-Wschodniej), głównie z wykorzystaniem specjalnej platformy online (e-commerce)
  • Bieżący nadzór nad wszystkimi realizowanymi wysyłkami; współpraca z dostawcami, wybór nowych kontrahentów w razie potrzeby
  • Regularne zamówienia materiałów biurowych dla firmy, realizacja zakupów sprzętowych w razie potrzeby
  • Współpraca z działem sprzedaży przy wysyłce materiałów marketingowych dla partnerów firmy

Kontrola jakości i bezpieczeństwa:

  • Bieżące sprawdzanie materiałów egzaminacyjnych (z użyciem specjalnego skanera)
  • Opracowywanie rocznych zestawień na potrzeby klientów korporacyjnych, okresowych prognoz i statystyk
  • Nadzór nad zachowaniem bezpieczeństwa materiałów i poufności danych, monitorowanie  przestrzegania procedur przez klientów, kontrahentów i partnerów firmy

Obsługa klienta:

  • Bieżący kontakt z klientami korporacyjnymi w zakresie uzyskiwania wyników egzaminów
  • Współpraca w zakresie utrzymywania polityki bezpieczeństwa i jakości egzaminów odbywających się w Polsce i regionie
  • Współpraca przy tworzeniu nowych rozwiązań w kwestiach zachowania bezpieczeństwa i jakości oferowanych produktów i usług
  • Przygotowywanie zaplecza dla szkoleń odbywających się cyklicznie w całej Polsce (wynajem sali, zapewnienie cateringu, wysyłka wszelkich potrzebnych materiałów)

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania magazynem / logistyki/ zakupów
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Znajomość programów typu CRM
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Dokładność, rzetelność, samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole i budowania długofalowych relacji  biznesowych

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie i pakiet medyczny
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole, w ramach międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji WORD klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.96 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla Reed Employment Limited Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123a na:

- przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby,

- udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Reed Employment Limited Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123a. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz po wyrażeniu zgody potencjalnym pracodawcom lub podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA STANAMI MAGAZYNOWYMI / Warszawa / mazowieckie