Ta oferta pracy jest nieaktualna od 337 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GZELLA NET Sp. z o.o. to nowoczesna firma prężnie działająca w branży mięsnej, zatrudniająca ok 1000 osób w ponad 160 sklepach firmowych zlokalizowanych w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim.

Więcej informacji o firmie na stronie www.gzella.pl

ZATRUDNIMY NA STOISKO WĘDLINIARSKIE

Sprzedawcę

Miejsce pracy: Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin

Opis stanowiska:

  • polecanie i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • dbanie o towar i ekspozycję w ladach

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w handlu, mile widziane w branży mięsno-wędliniarskiej
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność obsługi krajalnicy
  • uczciwość, pracowitość, pozytywne nastawienie
  • mile widziana osoba z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności

Kandydatom oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o standardach europejskich,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • terminowe wynagrodzenia
  • realizację i rozwój umiejętności poprzez system szkoleń

Aplikacje prosimy kierować na adres:
GZELLA NET Sp. z o.o., ul. Rynek 6, 86-150 Osie

 lub klikając:

Kontakt tel.  052 33-29-875

Uprzejmie informujemy, że na rozmowy zaproszone zostaną tylko wybrane osoby.

Prosimy również o dopisanie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych , Dz. U. nr 133, poz. 883).

Sun
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Sprzedawca / Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin / zachodniopomorskie