Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Marka ORSAY to gwarancja mody wyrażającej kobiecość i radość z posiadania indywidualnego stylu. Produkty tej marki to efekt pracy nowoczesnej i prężnej firmy odzieżowej zatrudniającej ponad 4500 pracowników oraz posiadającej sieć ponad 600 sklepów w całej Europie. Jako młode przedsiębiorstwo charakteryzujące się płaską strukturą przykładamy szczególną wagę do wspierania indywidualnego rozwoju naszych pracowników. Do naszego zespołu do sklepu w Nowym Sączu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Nowy Sącz

ZADANIA

  • Budowanie i umacnianie relacji z klientem poprzez optymalny serwis
  • Doradztwo w zakresie kreowania indywidualnego stylu klientki
  • Identyfikacja z marką ORSAY i jej promowanie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie handlowe lub ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu towaroznawstwa i doświadczenie w prezentacji towaru
  • Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami

ORSAY OFERUJE

  • Więcej niż tylko samo miejsce pracy
  • Wiele możliwości indywidualnego rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na 20 h/tyg

 Prosimy o podanie stanowiska i nazwy miasta, którego dotyczy oferta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub na adres:

ORDIPOL Sp. z o.o.
Human Resources
ul. Logistyczna 1
55-040 Bielany Wrocławskie

 www.orsay.com

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Sprzedawca / Nowy Sącz / małopolskie