Ta oferta pracy jest nieaktualna od 546 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

poszukuje osób na stanowisko:
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zawiercie
Sprzedawca Zawiercie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż towarów
  • Kontrola i przyjmowanie zamówień
  • Obsługa programu kasowego i księgowego
  • Przestrzeganie procedur
  • Wystawianie promocji, wyprzedaży
  • Przestrzeganie standardów pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Niekonfliktowość
  • Otwartość
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy na 0,5 i 3/4 etatu
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Prosimy o zawarcie w CV informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności
    i załączenie kopii orzeczenia

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się sieci handlowej
  • szkolenia
  • narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Sprzedawca / Zawiercie / śląskie