Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Centrum Zdrowia Indexmedica Sp. z o.o. S.K.A.

Nowo otwierany hotel w centrum Krakowa o standardzie **** gwiazdek poszukuje kreatywnych i ambitnych pracowników pragnących tworzyć nową markę w oparciu o pracę zespołową i zaangażowanie.

Szef Kuchni

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Praca w gastronomii hotelowej,
  • Stały kontakt z ludźmi,
  • Różnorodność codziennych zadań,
  • Aktywność zawodowa przez cały rok,
  • Praca całodobowa,
  • Praca w dni wolne i święta,
  • Praca w godzinach późnowieczornych/nocnych,
  • Praca w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność przyrządzania potraw wg receptur,
  • Inwencja własna,
  • Umiejętność łączenia smaków,
  • Twórczość i kreatywność,
  • Dbałość o wygląd i smak serwowanych dań,
  • Kontrola kosztów i zamówień,
  • Znajomość systemu GASTRO,
  • Umiejętność tworzenia  karty menu,
  • Koordynowanie prac podległego personelu,
  • Znajomość zasad HACCP,
  • Wysoka kultura i higiena osobista,
  • Wyjątkowa dbałość o czystość i porządek,
  • Sumienność, obowiązkowość, punktualność.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Stabilność,
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Firma nadsyłanych ofert nie zwraca i kontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Szef Kuchni / Kraków / małopolskie