Ta oferta pracy jest nieaktualna od 480 dni.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Dynamicznie rozwijający się portal internetowy, współpracujący z kilkunastoma klubami fitness

Trener Personalny

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie treningów personalnych
  • udzielanie porad treningowych
  • motywowanie klientów

Wymagania:

  • kursy i szkolenia: instruktorskie lub trenerskie, zagadnienia fitness, rehabilitacja, medical fitness itp.
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • optymizm, dyspozycyjność, otwartość, charyzma
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Trener Personalny / Warszawa / mazowieckie