Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. W Polsce posiadamy obecnie ponad 500 sklepów na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zastępca Kierownika Sklepu
Miejsce pracy: Gołdap, Płońsk, Ełk, Olecko

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności kierowania zespołem pracowników
  • umiejętności organizacji pracy
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności pozwalającej na odbycie kilkutygodniowego szkolenia
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • nadzorowanie i organizowanie pracy podległego personelu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznym zespole
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z życiorysem za pomocą opcji APLIKUJ.

Prosimy, aby temat wiadomości zawierał: "ZKS_Miejscowość", np "ZKS_Ełk".

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Lidl Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Zastępca Kierownika Sklepu / Ełk, Gołdap, Olecko / warmińsko-mazurskie