Ta oferta pracy jest nieaktualna od 287 dni.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Ferma zajmuje się od 2004 roku produkcją prosiąt. Roczna sprzedaż prosiąt od lochy kształtuje się powyżej 25 sztuk.
Osiągnięta dzięki pracy 20-osobowego zespołu. Ferma utrzymuje najwyższe standardy produkcyjne,
hodowlane i zdrowotne.

Zootechnik na Fermie Loch

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesu produkcyjnego, który obowiązuje na fermie.
  • Obsługa komputerowa programu produkcyjnego.
  • Pożądane wykształcenie weterynaryjne, zootechniczne, rolnicze.
  • Dodatkowym atutem będzie dotychczasowa praktyka w zakresie chowu trzody chlewnej.
  • Docelowo stanowisko kierownicze.

Wymagania:

  • Wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne, rolnicze.
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy oparty o najnowsze technologie europejskie,
  • Wynagrodzenie progresywne wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Zootechnik na Fermie Loch / mazowieckie