DWS Draexlmaier
Wyposażenie Wnętrz Samochodowych


Adres:
Ul. Spółdzielcza 45
58- 500 Jelenia Góra

Tel. +48 075/ 7538 934
Fax. +48 075/ 7538 870
Mobile: 0604 165 718

E-mail:
lesniewska.katarzyna
@draexlmaier.de

borek.malgorzata@draexlmaier.de


www:

www.draexlmaier.de

Co o nas mówią nasi pracownicy?

Alicja Staszkiewicz - Kierownik zmiany na projekcie BMW: „Pozytywną stroną naszego zakładu jest możliwość rozwoju, wykazanie się swoimi umiejętnościami w pracy, co procentuje uznaniem w postaci awansu wewnętrznego. Tak było w moim przypadku. Zaczynałam swoją karierę jako pracownik produkcji na dziale tapicerowania elementów. Byłam szkolona w Niemczech, dziś jestem kierownikiem zmiany.”

Marcin Wolny - Specjalista ds. jakości, odpowiedzialny za grupę Kontrolerów jakości: ”Praca dla DWS Draexlmaier stawia przede mną wyzwania, których pokonywanie przynosi wiele satysfakcji- a wszystko to dzięki wspaniałej atmosferze”

Magdalena Fudali - Asystentka dyrektora ds. Produkcji: „ Swoje życie zawodowe zawsze chciałam powiązać z dynamicznie rozwijającą się firmą, dzięki której będę mogła się wiele nauczyć, a także, dzięki której nabędę zawodowe doświadczenie. Praca w firmie DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. ZO. O dała mi taką możliwość. Świadomość pracy w międzynarodowej firmie Draexlmaier, która jest liczącym się przedsiębiorstwem daje mi wiele satysfakcji. Firma DWS to firma, która stawia na młodych i ambitnych pracowników. Stanowisko Asystentki ds. Produkcji daje mi możliwość pracy w gronie doświadczonych specjalistów, a dzięki temu możliwość uczenia się od najlepszych. Mam szanse poznania funkcjonowania dużej, międzynarodowej firmy, jej struktury. Międzynarodowe środowisko, w którym się obracam czyni moją pracę ciekawszą, a codzienne wykorzystywanie języka niemieckiego jest dodatkowym atutem. Przyjazna, otwarta atmosfera panująca w firmie Draexlmaier DWS, młoda kadra, a także życzliwość i pomoc współpracowników sprawiły, iż bardzo szybko zaaklimatyzowałam się w tym przedsiębiorstwie. Mimo stosunkowo krótkiego stażu pracy w firmie DWS Draexlmaier wiele się nauczyłam, a praca daje mi ogromną satysfakcją i energie do działania. Praca w firmie DWS Draexlmaier to szansa na rozwój zawodowy i możliwość poznania wielu ciekawych osób”

Bogumił Miechur - Kierownik części projektu Porsche: „Pierwsze skojarzenie jakie nasuwa mi się kiedy myślę o Naszej firmie to niesamowicie przyjazna, otwarta wręcz rodzinna atmosfera. Już od ponad trzech lat częścią mojego życia jest praca dla Dräxlmaier’a. Oprócz chwil dobrych, jak to w życiu bywa, zdarzają się także dni kiedy stres sięga zenitu. Przebrnięcie przez trud tej codzienności staje się stokroć łatwiejsze dzięki ludziom z którymi współpracuje. To My wszyscy tworzymy tą niesamowitą atmosferę w pracy, którą inni mogą nam tylko pozazdrościć. Krótko mówiąc… jacy Pracownicy taka Firma. Praca w DWS Dräxlmaier to niewątpliwie szansa rozwoju zawodowego. Zaangażowanie włożone w pracę daje Tu możliwość zauważenia przez przełożonych i awansu. Wszystko to w połączeniu ze stałością zatrudnienia, jaką gwarantuje Nasza firma, stawia ją moim zdaniem w czołówce dolnośląskich firm. Praca w DWS Dräxlmaier to przygoda dzięki której można spełniać się zawodowo realizując własne ambicje… warunek jest tylko jeden -> trzeba tego naprawdę chcieć.”

praca, oferty pracy