POLOmarket Sp. z o. o.

Adres: Giebnia 20, 88-170 Pakość

Tel.: (52) 35 99 000
Fax: (52) 35 99 999

Email: poczta@polomarket.pl

www.polomarket.pl

Śledź oferty pracodawcy

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy tego pracodawcy

Zapisz się

praca, oferty pracyULUBIONY PERSONEL

Dobra firma to przede wszystkim dobrze dobrany personel. Jesteśmy dumni, że w ciągu dziesięciu lat udało nam się stworzyć taki zespół ludzi: kompetentnych i zmotywowanych do pracy.

Aktualnie dajemy zatrudnienie ponad 9 000 pracownikom pracującym w prawie 300 sklepach w całej Polsce oraz w Centrum Logistycznym (CL) w Pakości. W ciągu kolejnych lat liczba ta jeszcze wzrośnie, głównie za sprawą budowy drugiego Centrum Logistycznego w Kłobucku w województwie śląskim, ale także poprzez ciągłe zwiększanie liczby placówek handlowych. Rekrutacja do naszych sklepów odbywa się na poziomie regionalnym i odpowiadają za nią poszczególni kierownicy personalni. Natomiast rekrutacja do CL na stanowiska biurowe i magazynowe realizowana jest przez Dział Personalny w Centrali w Pakości.

praca, oferty pracy

POLOmarket stwarza swoim pracownikom możliwość rozwoju i kariery. Wielu z nich odniosło w naszej Firmie znaczne sukcesy zawodowe. Większość kierowników sklepów i kierowników regionów rozpoczynało karierę od stanowiska kasjera-sprzedawcy. Jest to dla nas powód do dumy i dowód tego, że Firmę tworzą ludzie znający POLOmarket od podszewki. Ich lojalność jest dla nas bardzo ważna. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że to oni stanowią o naszej sile i kreują nasz wizerunek.Dlatego też w 2009 roku rozpoczęliśmy cykl szkoleń dofinansowanych z EFS dla kierowników sklepów i kierowników regionów pod nazwą Dobry menadżer – twój ulubiony. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie www.ulubiony-efs.pl.