Grupa Żywiec S.A.
Bitwy Warszawskiej 1920r.7a
02-366 Warszawa

tel. +48 22 53 76 200
www.grupazywiec.pl/kariera/

Oferty pracy pracodawcy

Chcesz pracować w tej firmie?
Sprawdź najnowsze oferty pracy.

Zobacz oferty

Śledź oferty pracodawcy

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy tego pracodawcy

Zapisz się

praca, oferty pracyKarolina Bazylewicz
Analityk ds. Sprzedaży


Studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakończyłam tytułem Magistra Ekonomii. W swojej karierze zawodowej zdobyłam doświadczenie jako referent w magistracie oraz jako doradca klienta w placówce zajmującej się udzielaniem pożyczek. Lubię pracę z ludźmi. W wolnych chwilach aktywnie spędzam czas uprawiając sport - jeżdżę rowerem, gram w kosza i siatkę. W czasie wolnym od pracy bardzo lubię również słuchać muzyki, najchętniej "na żywo".   Dlaczego zainteresowałeś się ofertą GŻ?
Mieszkam w mieście gdzie znajduję się Browar Leżajsk i dlatego firma była mi znana od dawna. Grupa Żywiec posiada bardzo dobrą opinię na rynku pracy, dlatego odpowiedziałam na zamieszczoną ofertę pracy.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Firma ciągle się rozwija i udoskonala, dlatego stawiane są przed pracownikami nowe zadania mające na celu poprawę jakości pracy. Pracownik zmotywowany jest do podnoszenia swoich kwalifikacji. W moje pracy najciekawsze jest to, że codziennie stawiane są przede mną nowe wyzwania. Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Realizacja powierzonych zadań sprawia mi ogromną satysfakcję. Cieszy mnie to, gdy w swojej pracy mogę pomóc współpracownikom. Praca w młodym i dynamicznym zespole sprawia, że swoje obowiązki wykonuję chętnie, z „pozytywną” energią.

Z czego w firmie jesteś najbardziej dumny?
Mieszkam w mieście, w którym dumni jesteśmy z tradycji browarnictwa. Moje miasto od lat kojarzone jest z marką piwa Leżajsk. Dzięki GŻ jest ona rozpoznawalna i skutecznie promowana na całym obszarze Polski. Również kolejnym powodem do dumy jest dla mnie zaangażowanie firmy w promowanie i wsparcie ambitnych przedsięwzięć muzycznych (Heineken Open’er Festival, Męskie Granie). Z racji tego, że bardzo lubię muzykę, cieszę się, że mogę pracować w firmie wspierającej dobre imprezy muzyczne.


praca, oferty pracyMagdalena Czuban
Starszy Specjalista ds. Personalnych

 
Skończyłam Socjologię, następnie Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, później Szkołę Trenerów.
Pracowałam w kilku firmach, jednak nigdy w tak dużej, jaką jest Grupa Żywiec.
Jestem osobą, która lubi polską przyrodę oglądając ją od strony uczestnika spływów kajakowych, wypraw rowerowych czy też rejsów żeglarskich.

Co najbardziej Cię zaskoczyło, kiedy zaczynałeś pracę?
Zaskoczyła mnie życzliwość. Uśmiech, chęć pomocy od innych. Bez problemu uzyskiwałam odpowiedź na zadawane przeze mnie pytania. Widziałam ludzi, którym chce się pracować, którym zależy na tym, aby działanie miało sens. Nie zauważałam siania defetyzmu.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Najciekawsza w mojej pracy jest dynamika i notoryczna zmiana. Nie narzekam na nudę i nie grozi mi ona. Ciekawią mnie ludzie, ich pomysły, działanie. Lubię kiedy się wiele dzieje, kiedy widzę osoby, którym się dużo chce.

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem?
Dynamika. Chęć ogarnięcia wszystkiego w wystarczającym stopniu stanowi nie lada wyzwanie. Panowanie nad wszystkimi sprawami, opanowanie chaosu, nadmiaru zadań.

praca, oferty pracyMaria Sołtysik
Specjalista ds. Zarządzania Biurem

Jestem absolwentką University of Winchester na kierunku Managing Contemporary Global Issues. W przeszłości pracowałam dla wiodącej firmy sektora energetycznego w Wielkiej Brytanii Scottish & Southern Energy obejmując stanowisko Koordynatora w projekcie Energy Demand Research Project,  a wcześniej Przedstawiciela Obsługi Klienta sektora firm Major Business. Pracę w Grupie Żywiec rozpoczęłam na stanowisku Mł. Specjalisty ds. Zarządzania Biurem w Browarze w Żywcu, aktualnie łączę funkcje Specjalisty ds. Zarządzania Biurem i Lidera Filaru Szkoleń i Edukacji. Prywatnie podziwiam piękne górskie widoki jeżdżąc na nartach lub tańczę salsę w rytm gorącej kubańskiej muzyki.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Jednym z najciekawszym elementów mojej pracy jest możliwość kontaktu z ludźmi na wszystkich poziomach organizacji a także możliwość wpływania na rozwój zawodowy pracowników Browaru. Uczestniczenie w tworzeniu strategii Browaru z punktu widzenia rozwoju organizacji sprawia, że mojej roli z pewnością nie można zakwalifikować do łatwych, ale właśnie te zadania, wymagające większego wysiłku i zaangażowania, sprawiają że praca ta z każdym dniem staje się coraz bardziej interesująca.

Jaka jest Twoja rada dla osób, które chciałyby podjąć pracę w firmie, w której obecnie pracujesz?
Kluczem do satysfakcji z pracy w Grupie Żywiec jest: otwarty umysł, energia, entuzjazm i ogromna chęć podejmowania wyzwań w celu ciągłego dążenia do ulepszania warunków pracy swojej, jak i swoich współpracowników.

Z czego w firmie jesteś najbardziej dumny?
Jestem dumna, że jestem z Żywca :) Produkujemy najlepsze piwo na rynku, nic dodać nic ująć!
A tak bardziej poważnie, to z tego, że Grupa Żywiec stawia na ludzi i ich ciągły rozwój, ponieważ to oni tworzą firmę i tylko dzięki ich zaangażowaniu możliwe jest osiągnięcie sukcesu.


praca, oferty pracyŁukasz Rohan
Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu


Dlaczego zainteresowałeś się ofertą GŻ?
Interesowała mnie praca w firmie znanej i o ugruntowanej pozycji na rynku, która stwarza duże możliwości rozwoju zawodowego swoim pracownikom oraz możliwości awansu. Praca w Grupie Żywiec daje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i awansu zawodowego na różnych płaszczyznach. Dlatego nie miałem wątpliwości, aby aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu i dołączyć do grupy szczęśliwych pracowników Grupy Żywiec.

Co utwierdziło Cię w przekonaniu, że nadajesz się na to stanowisku?
Pracuję w handlu od kilku lat. Znam się na tym najlepiej. Zdążyłem w tym czasie poznać lokalny rynek FMCG, potrzeby Klientów i to co jest dla nich najważniejsze. Ponadto ukończyłem studia na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz wiele kursów dotyczących sprzedaży, co w znaczącym stopniu przyczyniło się do podjęcia decyzji, aby aplikować na to stanowisko pracy.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Kontakt z Klientami jest najciekawszą częścią mojej pracy. To dzięki nim mogę realizować plany sprzedażowe, zarówno moje, jak i oddziału.