Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.

Adres:
Biuro Główne
ul. Postępu 17d
02-676 Warszawa

Tel.:
(022) 351-30-00

E-mail:
rekrutacja@jmpolska.com

WWW:
www.biedronka.pl  

Kogo szukamy?

Miejsca pracy w JMD oferujemy zarówno w małych miejscowościach, jak i w dużych miastach. Nasza oferta skierowana jest do osób:

  • z różnym wykształceniem i doświadczeniem,
  • w różnym wieku,
  • chcących się uczyć i rozwijać, 
  • z entuzjazmem i gotowością do pracy w zespole.

Jak rekrutujemy?
W sklepach Biedronka

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednym z ponad 1000 naszych sklepów - nic prostszego!!! Oferujemy pracę na stanowiskach: sprzedawca – kasjer, zastępca kierownika sklepu oraz kierownik sklepu. Dajemy możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, z możliwością elastycznych godzin pracy, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
Wystarczy, że wejdziesz do któregokolwiek ze sklepów i pozostawisz swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą. Możesz też odwiedzić naszą stronę www.praca.biedronka.pl, sprawdzić aktualne oferty pracy i złożyć swoją aplikację.

Do działu sprzedaży – zwanego w naszej firmie Działem Operacyjnym – poszukujemy też kandydatów na stanowisko Kierownik Rejonu. Do zadań tej osoby należy codzienny nadzór nad funkcjonowaniem sklepów w danym rejonie. Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe, posiadasz prawo jazdy, a jednocześnie jesteś ambitny i gotowy do zmiany miejsca zamieszkania szukaj aktualnych ofert na www.praca.biedronka.pl.

praca, oferty pracy

Na zdjęciu: Jeden ze sklepów Biedronka.

praca, oferty pracy

Na zdjęciu: Jeden ze sklepów Biedronka.


W Centrach Dystrybucyjnych
Każdego dnia zaopatrujemy w produkty ponad 1000 sklepów. Nasze nowoczesne Centra Dystrybucyjne są zlokalizowane w 7 miastach w Polsce. W każdym jest zatrudnionych ok. 200 osób, które 24h na dobę realizują zadania związane z przyjęciem towarów od dostawców i dostarczeniem ich do sklepów. Poszukujemy przede wszystkim pracowników do pracy związanej z kompletacją towarów, ale także do prac administracyjno-biurowych oraz specjalistów do działów logistyki. Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie www.praca.biedronka.pl.

praca, oferty pracy

Na zdjęciu: Centrum Dystrybucyjne JMD S.A. w Kostrzynie.


W Biurach Regionalnych
Przy Centrach Dystrybucyjnych zlokalizowane są Biura Regionalne. Pracownicy Biur udzielają codziennego wsparcia dla sklepów w Regionie oraz dla Centrów Dystrybucyjnych, w różnych obszarach (kadrowym, finansowym, technicznym, administracyjnym i innych). Wchodząc na www.praca.biedronka.pl możesz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy.

praca, oferty pracy
Mapka podziału.

W Biurze Głównym
Biuro Główne znajduje się w Warszawie. Oferujemy tu zatrudnienie na stanowiskach asystenckich, specjalistycznych i kierowniczych w różnych działach. Szczegółowych ofert szukaj na www.praca.biedronka.pl.