JYSK Sp. z o.o.

Adres:
Ul. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Tel.: +48 58 524 33 00
Fax :+48 58 524 33 34


www: www.jysk.pl

 

O NAS

praca, oferty pracy

Jeśli pragniesz pracować w ogromnej międzynarodowej firmie, to dobrze trafiłeś! Oferujemy: elastyczny czas pracy, swobodną atmosferę, wyjazdy za granicę, szansę na szybką karierę. U nas poznasz ciekawych i przyjaznych ludzi, którym obca jest sucha biurokracja.
  
 
O NAS
  • Jesteśmy międzynarodową firmą z tradycjami – działamy od 30 lat na rynku.
  • Nasze obroty sięgają 8 miliardów złotych, jesteśmy samowystarczalni – bez kredytów i leasingu.
  • Nasze filie obecne są w 29 krajach, posiadamy 1 300 sklepów – większość z nich mieści się w Europie.
  • W Polsce jest już ponad 90 sklepów, chcemy otworzyć 200 –  cechuje nas dynamiczny rozwój.


Prowadzimy sklepy, w których sprzedajmy wyposażenie do ogrodu, biura, łazienki oraz przedmioty codziennego użytku. W naszym asortymencie znaleźć można meble (kanapy, stoły, krzesła, fotele itp.), materiały, zasłony oraz artykuły dekoracyjne. Przede wszystkim jednak sprzedajemy łóżka, materace, kołdry, poduszki i pościele – nie da się ukryć, że w sypialni jesteśmy ekspertami...

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo użytkowania naszych artykułów oraz zgodność z ekologicznymi normami. Nasze meble posiadają certyfikat FSC - oznacza to, że drzewo potrzebne do ich wyprodukowania uprawiane jest i pozyskiwane w sposób zgodny z prawem. JYSK jest współzałożycielem fundacji Tropical Forest Trust.

Zatrudniamy pracowników na stanowiska administracyjne oraz na wszystkie stanowiska w sklepie. Decydując się na pracę w JYSK, możesz być pewien, że spotkasz się z młodym, zgranym zespołem - z ludźmi takimi, jak Ty - choć cenimy również pracowników z większym bagażem życiowych doświadczeń. Gwarantujemy pracę na uczciwych zasadach, bez wykorzystywania, bez zadań niemożliwych do wykonania.