www:
www.lge.pl

e-mail:
agam@lge.com
iwonas@lge.com

Adres:
LG Electronics Mława
Ul. LG Electronics 7
06-500 Mława

Osoba kontaktowa:
Agnieszka Mączewska
Iwona Swebocka

Telefon:
022 654-74-63
022 654-74-69

Faks: 022 654-59-47

Praca w LG Electronics w Mławie

Zrób karierę w LG

Praca w międzynarodowej korporacji LG Electronics to nieograniczone możliwości rozwoju dla każdego. Nasi pracownicy to osoby, które stawiają przed sobą trudne zadania i z determinacją je realizują. Wiemy, że tylko wiedza przełożona na działanie ma wartość.
Praca w LGEMA, czyli w Centrum Medialnych Wyrobów Cyfrowych na potrzeby rynku europejskiego to możliwość pracy w jednym z następujących działów: Innowacji, Produkcji, Zaopatrzenia, Materiałowym, Sprzedaży, Informatycznym, Planowania, Księgowości, Kadr i Płac, Spraw Ogólnych, Inżynierii Procesu, Inżynierii Przemysłowej oraz Badań i Rozwoju.
Każdy nowo pozyskany pracownik zapoznawany jest od samego początku z kulturą firmy, jej organizacją, specyfiką, wizją i misją. Posiadamy szeroko rozbudowany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Kogo szukamy?     

Szukamy osób ambitnych, nastawionych na innowacyjność i nieustanny rozwój. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną i z dużą determinacją do osiągania celów, to zapraszamy Cię do nas. Ze względu na branżę pracę u nas znajdą osoby zarówno z wykształceniem wyższym ekonomicznym (ekonomia, zarządzanie i marketing, finanse, bankowość, logistyka), jak i wyższym technicznym (elektronika, mechanika, informatyka). Niezbędna jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

praca, oferty pracyJak aplikować?
Jeśli chciałbyś związać swoją przyszłość z międzynarodową firmą będącą Centrum Medialnych Wyrobów Cyfrowych, przyślij do nas swoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny w języku polskim
i angielskim na adres e-mailowy:
iwonas@lge.com,
sylwiakan@lge.com
lub pocztą: 
LG Electronics Mława Sp. z o.o.
ul. LG Electronics 7
06-500 Mława
z dopiskiem Dział Kadr i Płac
tel. (023) 654 74 69/63