OSPEL S.A.


ul. Główna 128, Wierbka
42-436 Pilica


Centrala:
32 / 67 37 106 – 110
Fax: 32 / 75 08 499


e-mail:
office@ospel.com.pl

Śledź oferty pracodawcy

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy tego pracodawcy

Zapisz się

Z.S.E. „OSPEL” S.A.

Firma OSPEL S.A. jest producentem osprzętu elektroinstalacyjnego z wieloletnią tradycją, gości w przeważającej większości domów, biur, zakładów pracy w Polsce. Firma funkcjonuje na rynku od 1953 roku i doświadczenie dowodzi, że potrafi sprostać wymaganiom klientów, wykreować produkty, które znajdują coraz więcej nabywców.

Spółka OSPEL jest znana na rynku elektroinstalacyjnym jako producent osprzętu o wysokiej jakości. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, dlatego też ich eksploatacja nie wiąże się z żadnym ryzykiem i z pełna odpowiedzialnością można stwierdzić, że są one bezpieczne, trwałe i niezawodne.

Firma prowadzi sprzedaż hurtową na terenie całego kraju, ponadto nasze produkty są eksportowane do takich krajów jak: Węgry, Słowacja, Rumunia, Rosja, Bułgaria, Ukraina, Grecja, Litwa, Estonia, Łotwa i Niemcy.

Pamiętajmy, że oświetlenie wnętrza tworzy nie tylko jego klimat, ale i również decyduje o naszym samopoczuciu, dlatego też zadbajmy o odpowiedni osprzęt, aby nasze oświetlenie mogło odpowiednio i bezawaryjnie funkcjonować.