Oferty pracy, Praca w arvato Polska
Arvato services Polska
w Plewiskach
ul. Kolejowa 150
62-064 Plewiska k. Poznania

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE&Co.KGaA. Od 1994 roku jako pionier outsourcingu w Polsce świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań.
W Grupie Bertelsmanna zatrudniamy 3000 współpracowników,
w 13 lokalizacjach w Polsce.

Customer Relationship Management to wielokanałowa obsługa klientów w 14 językach:

  • Poznań – język angielski i niemiecki
  • Szczecin – język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski, węgierski, portugalski, holenderski, słowacki, rosyjski, ukraiński, arabski, polski .

W CRM działamy głównie dla liderów w branży telekomunikacyjnej oraz informatycznej.
Praca konsultanta polega na telefonicznej oraz e-mailowej obsłudze klienta.

Supply Chain Management – to nic innego jak logistyka magazynowa produktów. Praca u nas polega głównie na przygotowaniu lekkich paczek w ramach obsługi sklepów internetowych przede wszystkim z odzieżą, kosmetykami oraz produktami wyposażenia wnętrz. Ciągły rozwój firmy umożliwia nam tworzenie nowych miejsc pracy na stanowiskach związanych z pakowaniem produktów, obsługą magazynową jak i zarządzania personelem.

Financial Solution to specjalistyczne usługi finansowe. Zaliczamy do nich: faktoring, windykacja oraz BPO finansowe . Obsługujemy klientów z branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz finansowej.

Arvato Finance w Krakowie współpracuje z wiodąca na świecie wyszukiwarką internetową. Nasze wartości to: doskonałość, przedsiębiorczość, partnerstwo i kreatywność. Obszary, w których pracujemy to: operacje pieniężne, elektroniczne systemy płatności, usługi kredytowe, obsługa klienta oraz windykacja.

W CRM działamy głównie dla liderów w branży telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Praca konsultanta polega na telefonicznej oraz e-mailowej obsłudze klienta.