Oferty pracy, Praca w Bayer

Bayer

ul. Al. Jerozolimskie 158

02-326 Warszawa

www.bayer.com.pl 

 

 

Bayer SCG

Aleja Grunwaldzka 472

80-236 Gdańsk

 

 
 
 

Bayer w Polsce

Bayer jest światowej klasy innowacyjną spółką o ponad 150-letniej historii, działającą przede wszystkim w dziedzinie opieki zdrowotnej i rolnictwa. Nasze innowacyjne produkty pozwalają nam odpowiadać na najbardziej palące wyzwania, jakie stawiają nam czasy, w których żyjemy. Rosnąca populacja i starzejące się społeczeństwo potrzebuje jeszcze lepszej opieki medycznej i odpowiednich dostaw żywności. Bayer poprawia jakość życia ludzi poprzez zapobieganie, łagodzenie i leczenie chorób. Pomagamy zapewnić bezpieczne, wysokiej jakości produkty spożywcze, pasze oraz surowce roślinne.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju.

Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

Pasja i siła, innowacyjność i zmiana

  • W Bayer masz swobodę i prawo do kwestionowania status quo oraz wybiegania w przyszłość.
  • W Bayer możesz współpracować z inspirującymi ludźmi, którzy współdzielą pasję innowacji.
  • W Bayer tworzymy koncepcje inspirowane globalnymi wyzwaniami. Nasze rozwiązania, pozwalają zmieniać życie ludzi, a nasz sposób myślenia zorientowany jest na potrzeby klientów.
  • W Bayer jesteś częścią silnego zespołu, w którym masz wpływ na świat, nie tylko dziś ale także w przyszłości.

Consumer Health

Pharmaceuthicals

Crop Science

 

Consumer Health dostarcza konsumentom m.in. leki dostępne bez recepty (OTC), suplementy diety oraz kosmetyki. Zrównoważone portfolio obejmuje silne marki w takich kategoriach jak: produkty przeciwalergiczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe , dermatologiczne oraz gastrologiczne. Szerokie portfolio produktów Consumer Health ma na celu wsparcie ludzi w dbaniu o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, co ma wpływ nie tylko na jakość życia osobistego, ale może również znacznie zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej.

Pharmaceuthicals skupia się na lekach na receptę w takich obszarach terapeutycznych jak kardiologia, onkologia, ginekologia, hematologia i okulistyka. Posiada w swoim portfolio również Dział Radiologii, który oferuje szeroki wybór sprzętu oraz środków kontrastowych stosowanych w diagnostyce obrazowej metodą tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM).

Crop Science jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodącą pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin. Crop Science zajmuje czołową pozycję na polskim rynku środków ochrony roślin. Mamy nadzieję, iż dzięki współpracy z producentami rolnymi, uda się nam wnieść znaczący wkład do nowoczesnego rolnictwa produkującego wysokiej jakości żywność w dostępnych cenach. Jednostka Animal Health, działająca w ramach Crop Science, jest światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Wspieramy zdrowie zwierząt, ale także rolników, lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt domowych oferując im innowacyjne terapie i rozwiązania.

 

Country Platform

Service Center Gdańsk

Country Platform

Bayer Service Center Gdańsk (SCG) - istnieje w Trójmieście od 2012 roku i jest częścią globalnej sieci centrów wspólnych istniejących w ramach Bayer Business Services. W SCG zapewniamy pracownikom wyjątkową atmosferę pracy i przyjazną kulturę organizacyjną (elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, pokój zabaw dla dzieci, pokoje socjalne, politykę work-life balans). Nasza gdańska siedziba znajduje się w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurze z niepowtarzalnym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy i Zatokę Gdańską.