Oferty pracy, Praca w CEDC International

CEDC International sp. z o.o.

Biuro Zarządu
00-728 Warszawa
Bobrowiecka 6

www.cedc.com

Poznajmy się!

CEDC to lider polskiego rynku wódki. W Polsce jesteśmy największym importerem zagranicznych alkoholi.

Nasza Firma produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Pragniemy być najbardziej szanowaną i godną zaufania Firmą, oferującą polskim konsumentom kultowe marki alkoholi w każdej kategorii.

Naszą ambicją jest budowanie Firmy, w której doskonałość jest normą, a nagrody i możliwości rozwoju dla Pracowników są wyjątkowe.

Fundamentami naszego sukcesu są:

  • Pozycja lidera na rynku wódek,
  • Doskonała realizacja założonych celów,
  • Wykorzystanie wiedzy i danych,
  • Wyjątkowi ludzie i zespół,
  • Jakość we wszystkim, co robimy,
  • Przewaga wynikająca z wyjątkowej oferty produktów.

Budujemy naszą kulturę organizacyjną na dumie z bycia liderem; dążeniu do doskonałości; pasji i odpowiedzialności; pracy zespołowej opartej na zaufaniu i odwadze; nauce i rozwoju; precyzji; działaniu ukierunkowanym na sprzedaż lub jej wsparcie.

Naszymi wartościami firmowymi są wykonanie, innowacyjność oraz intuicja.

Jeżeli ten system wartości jest Ci również bliski i chciałbyś podjąć nowe, fascynujące wyzwania zawodowe w czołowej polskiej firmie z branży FMCG, zapraszamy do zapoznania się z listą naszych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych.

 

Bądź na bieżąco z CEDC International