Oferty pracy, Praca w Dentsu Aegis Network Polska

Dentsu Aegis Network Polska

ul. Czerska 12
00-732 Warszawa

# KARIERA w grupie mediowej Dentsu Aegis Network Polska

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzi sześć globalnych marek: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, a także Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar oraz Lubie to! linked by Isobar.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

 

# SIEĆ Dentsu Aegis Network w LICZBACH

Działamy na
5 kontynentach

Pracujemy w
24 strefach
czasowych

Jesteśmy obecni w
110 krajach

Globalnie zatrudniamy
ponad
23 000 pasjonatów

 

# GRUPADentsu Aegis Network Polska W LICZBACH

9 spółek

Zatrudniamy
ponad
580 pasjonatów

Pracujemy dla ponad
90 globalnych
marek

Jesteśmy
obecni w Polsce
od 1996 r.

 

 

# STRUKTURA Dentsu Aegis Network

 

# WARTOŚCI Dentsu Aegis Network

Nasze sukcesy możemy odnosić między innymi dzięki temu, że wierzymy w słuszność naszej wizji: „Wprowadzanie innowacji dla marek, które tworzymy” oraz stosujemy się do pięciu kluczowych wartości, którymi są:

 

# CSR

Pracujemy intensywnie, ale znajdujemy czas na odpoczynek czy rozrywkę, bo przecież praca i zabawa nie wykluczają się. Gramy zespołowo, zarówno przy dużych, międzydziałowych projektach, jak i w piłkarzyki w chill-out roomi, rodzinny piknik dla pracowników Grupy, wspólne starty w maratonach etc.