Oferty pracy, Praca w DWS DRAEXLMAIER

Dräxlmaier Group
58-500 Jelenia Góra, ul.Spółdzielcza 45

tel. 75 7538-824,
faks 75 7538-830
e-mail: info@draexlmaier.com

pl.draexlmaier.comDräxlmaier Group, założona w roku 1958, z siedzibą główną w Niemczech, zaopatruje znanych producentów branży samochodowej w nowoczesne systemy elektryczne, ekskluzywne wyposażenie wnętrz samochodowych oraz komponenty elektryczne i elektroniczne. Dräxlmaier zatrudnia blisko 45.000 pracowników w więcej niż 50 lokalizacjach w ponad 20 krajach. Prowadzona przez jej właściciela firma jest w swoich kluczowych kompetencjach wiodącym dostawcą systemowym w segmencie Premium przemysłu motoryzacyjnego i wypełnia jako kompleksowy dostawca cały łańcuch procesu produkcyjnego: od pierwszego pomysłu aż po produkcję seryjną z innowacyjnymi produktami i systemami.

Jako jeden z największych zakładów zatrudniający więcej niż 1.000 pracowników, firma w Jeleniej Górze przejmuje ważną rolę w międzynarodowej sieci produkcyjnej Dräxlmaier Group. Poprzez konsekwentne rozszerzanie kompetencji produkcyjnych w minionych latach, zakład dysponuje obszernym know-how w zakresie technologii, jaki i procesów w obszarze wyposażenia wnętrz samochodowych i zachwyca swoich klientów w segmencie Premium najwyższą jakością. Obok innowacyjnych tapicerek drzwiowych, między innymi z włókien naturalnych, produkowane są tutaj również najwyższej jakości tablice rozdzielcze oraz konsole z wykorzystaniem szlachetnych materiałów.

Dräxlmaier Group poszerza również w Polsce swoją działalność w obszarze konstruowania systemów elektrycznych. Do istniejącego Biura Konstrukcyjnego spółki Dräxlmaier w Jeleniej Górze dołączyło od 2012 r. Centrum Rozwoju w Gliwicach.