Oferty pracy, Praca w Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

 

Leroy Merlin Polska
Sp. z o.o.

ul. Targowa 72

03-734 Warszawa

tel.: 22-528-58-00

 

Buduj z nami swoją przyszłość!

Praca w Leroy Merlin to ciekawe wyzwania
i możliwość realizowania własnych pomysłów. Lubimy to, co robimy.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do-It-Yourself (DIY). Należy do francuskiego przedsiębiorstwa ADEO, które skupia 32 firmy w 13 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie blisko 93 000 pracowników. Naszą misją jest pomaganie klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń.

ADEO na świecie
 
Wszystko zaczęło się w północnej Francji

Historia Leroy Merlin zaczęła się przed prawie 100 laty. W 1923 roku młode małżeństwo Adolf Leroy i Róża Merlin otworzyli niewielki sklep „Stock Américain” w miejscowości Noeux-les-Mines w północnej Francji, w którym sprzedawali przedmioty pochodzące z amerykańskiego demobilu. Zachęceni powodzeniem przedsięwzięcia rozszerzyli asortyment o materiały budowlane i meble – produkty bardzo potrzebne w zniszczonej po I wojnie światowej Francji. W 1960 roku firma zmieniła nazwę na Leroy Merlin, wprowadziła wiele nowych rozwiązań sprzedażowych m.in. bezpłatną dostawę zakupów do domów klientów. Od tego momentu rozpoczyna się dynamiczny rozwój sieci sklepów najpierw we Francji, a potem w Europie. Obecnie Leroy Merlin ma ponad 400 sklepów w 13 krajach na całym świecie.
 
 
 

Leroy Merlin w Polsce

Historia Leroy Merlin w Polsce rozpoczęła się w 1996 roku, wraz z otwarciem pierwszego sklepu spod znaku zielonego trójkąta w Piasecznie koło Warszawy. W 2016 roku w Polsce znajdują się 52 sklepy w 34 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 30 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Czym się zajmujemy?

Leroy Merlin wspiera swoich klientów na każdym etapie prac związanych z budową, remontem czy odświeżaniem domu; od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po specjalistyczne usługi. Oferuje produkty budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne, do wyposażenia domu i ogrodu. Nadrzędną zasadą firmy jest przyczynianie się do polepszenia warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia. W myśl tej filozofii działania w sklepach Leroy Merlin każdy znajdzie produkty i usługi dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i zasobności portfela.

Nasza wizja i misja

Nasza wizja: Wspólnie z klientami stworzyliśmy miejsca pierwszego wyboru dla realizacji potrzeb domu i ogrodu.

Nasza misja: Leroy Merlin ułatwia klientom realizację domów i ogrodów ich marzeń.