Oferty pracy, Praca w Motorola Solutions

Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.

ul. Czerwone Maki 82
30-392 Kraków
tel. 12 297 9000

careers.motorolasolutions.com
www.motorolasolutions.com

 

O FIRMIE

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 14 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.

Nasza czołowa pozycja w tych obszarach obejmuje obsługę komunikacji służb bezpieczeństwa publicznego od infrastruktury do aplikacji i urządzeń, takich jak komunikatory radiowe. Dostarczamy profesjonalne i komercyjne radiotelefony na potrzeby różnych rynków.

Nasz ośrodek w Krakowie, zatrudniający ponad 1200 osób, to jedno z czołowych centrów Motoroli na świecie. Główne jego części to:

  • Centrum Rozwoju Oprogramowania, gdzie tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA.
  • Centrum Finansowe będące częścią globalnej sieci finansowych Shared Services, świadczących usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom Motorola Solutions na całym świecie.

Pomagamy ludziom pracować lepiej w ważnych momentach. To jest nasz cel.