Oferty pracy, Praca w Axpo Polska Sp z o. o.

Axpo Polska Sp z o. o.

ul.Al. Jerozolimskie 123

02-017 Warszawa

Axpo to jedna z najważniejszych grup energetycznych w Europie. Firma została założona ponad 100 lat temu a jej właścicielami po dziś dzień są kantony z północna-wschodniej Szwajcarii. Nasz rozwój opieramy na jakości i ciągłych innowacjach, także w zakresie odnawialnych źródeł energii.
Dzięki temu obsługujemy już ponad 3 miliony zadowolonych Klientów na 25 rynkach w Europie i USA


Dlaczego warto z nami współpracować?

Różnorodność jest podstawą naszej innowacyjności. Innowacja powstaje z połączenia opinii i pomysłów naszych pracowników.
W Axpo stawiamy na różnorodność, innowacyjność oraz umiejętność przedsiębiorczego myślenia, wykorzystując je w naszych codziennych działaniach.

Dołącz do nas jeżeli interesuje Cię...

  • Samodzielność w działaniu.
  • Praca z innowacyjnymi projektami na rynku europejskim.
  • Najwyższa, szwajcarska jakość.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.


Grupa została założona w 1914 roku i działa w segmencie produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz w międzynarodowym handlu gazem. Axpo handluje produktami takimi jak; energia elektryczna, gaz naturalny, paliwa, węgiel, biomasa, certyfikaty: CO2, efektywności energetycznej oraz pochodzące ze źródeł odnawialnych na ponad 20 platformach wymiany w całej Europie.


W Polsce spółka działa od 15 lat. Zakresem działalności Axpo w Polsce jest handel hurtowy energią oraz świadectwami pochodzenia oraz dostawy energii do przemysłowych odbiorców końcowych. Axpo Polska jest największym niezależnym odbiorcą energii oraz świadectw pochodzenia ze źródeł odnawialnych.
Od 2014 Axpo rozpoczeło również sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu zimnego do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.Poznaj Axpo w 120 sekund...