Oferty pracy, Praca w Baumit sp. z o.o
Centrala Firmy

Baumit Sp. z o.o.
ul. Sukiennice 6
50-107 Wrocław

tel. 71 358 25 00
fax 71 358 25 06


  Dlaczego warto do nas dołączyć?


Firma Baumit jest jedną z wiodących marek sektora budowlanego z ponad 100-letnią tradycją na arenie międzynarodowej. W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku. Jako jeden z czołowych producentów kompletnych systemów ociepleń, tynków maszynowych, produktów do renowacji zabytków, czy systemów podłogowych, dbamy nie tylko o jakość swoich produktów, ale także o przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może efektywnie wykorzystać swój potencjał zawodowy.


  Nasz sukces Twoim udziałem

Wierzymy, że autorami sukcesu marki Baumit – niezależnie od szczebla czy stanowiska – są nasi pracownicy. Wiemy, jak ważny jest ciągły rozwój ludzi, którzy tworzą nasz zespół, dlatego rozwijamy ich kompetencje, oferując przy tym szereg korzyści:

 
pewność i stabilność zatrudnienia
pracę w gronie profesjonalistów
umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie
prywatna opieka medyczna
 
 
ubezpieczenia grupowe
brak sztywnego dress codu
„wózkowe” dla młodych rodziców
miłą i przyjazną atmosferę pracy
samochód służbowy dla pracowników terenowych z możliwością korzystania z auta do celów prywatnych
 


  Przyszli pracownicy mogą liczyć na:

szkolenie wprowadzające w centrali firmy w Wopfing (Austria) wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników stałe podnoszenie kompetencji nagrody jubileuszowe za staż pracy


  Co jest dla nas ważne?

Tylko zmotywowany i wykwalifikowany zespół jest przygotowany do nowych wyzwań, które stawia przed nami rynek. Dynamiczny rozwój firmy oraz nieustannie poszerzana i doskonalona oferta produktowa, wymagają od naszych pracowników szerokiej wiedzy i doświadczenia, wynikających z pasji i motywacji do ciągłego rozwijania swoich kompetencji. Model biznesowy organizacji opiera się na takich filarach, jak wysoka jakość produktów oraz innowacyjność. Zależy nam, aby właśnie te wartości były bliskie naszym pracownikom i takie właśnie osoby chętnie widzimy w naszym zespole.


  Odpowiedzialni nie tylko za siebie


Wierzymy, że integralną częścią każdej działalności biznesowej jest dbanie o otoczenie, w którym funkcjonujemy. Dlatego tak istotnym elementem polityki naszej firmy jest zaangażowanie w przedsięwzięcia prospołeczne. Ponieważ czujemy się odpowiedzialni zarówno za naszych pracowników, jak i klientów, staramy się pozostać wrażliwi na potrzeby wszystkich interesariuszy firmy. Pragniemy stanowić przykład przedsiębiorstwa, które zysk widzi nie tylko w kategoriach ekonomicznych, ale też społecznych. Jesteśmy bowiem przekonani, że komunikacja firmy ze środowiskiem zewnętrznym to szansa na budowanie wzajemnego zrozumienia, wymianę informacji i przepływ idei. W codziennej aktywności pozostajemy więc wierni standardom etyki w biznesie, szczególną uwagą obdarzając kwestie ochrony środowiska i udziału w życiu lokalnych społeczności.


  Inwestycja w ludzi

Swoją obecność zaznaczamy zaróno w branży budowlanej, jak i w przestrzeni miejskiej, kształtując przez lata architektoniczny krajobraz Polski. Do organizowanych przez firmę Baumit przedsięwziąć, które za cel stawiają sobie integrację społeczności, zapraszamy przede wszytkimi najmłodszych. Akcja Baumit Kolorowe Emocje oraz Konkurs ColorLove Przedszkole to inicjatywy stworzone z myślą o rozbudzaniu w dzieciach poczucia piękna oraz wrażliwości na sztukę. Bliska pozostaje nam również idea promocji zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, którą urzeczywistniamy angazując się w akcję Mini Mistrzostwa Europy Przedszkolaków w piłce nożnej czy prowadząc projekt Baumit Junior Soccer. W ramach wspieranych przez firmę Baumit w latach 2006-2012 akcji ”Muralia” oraz ”Stop przemocy” wpływamy także na estetykę otoczenia, popierając koncepcję obcowania ze sztuk w przestrzeni publicznej.


  Praktyki i staże

Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy młodych ludzi w zdobywaniu pierwszego doświadczenia na rynku pracy, które pomoże stworzyć solidne fundamenty pod przyszłą karierę zawodową. Jeśli chcesz poznać tajniki i specyfikę pracy w dużym, nowoczesnym przedsiębiorstwie z branży budowlanej, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@baumit.pl Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych DU Nr 133 poz. 883).” Rekrutację prowadzimy przez cały rok, a miejsca stażowe tworzymy w zależności od prowadzonych projektów i bieżących potrzeb firmy.