Kariera zawodowa w EY - Pracodawcy nr 1 w swojej branży w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi.

Jak by nie patrzeć, jesteśmy najlepszym pracodawcą w sektorze usług profesjonalnych. Jeśli jesteś ambitnym studentem lub absolwentem kierunków ekonomicznych, prawniczych, technicznych albo nauk ścisłych, na pewno mamy coś dla Ciebie.

Chcesz mieć wpływ jak ułoży się Twoja kariera? Z EY zbudujesz swoje doświadczenie zawodowe i zaczniesz poziom wyżej. Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat. Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

 • Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją.
 • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego.
 • Zatrudniamy ponad 1800 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.
 • Pracodawca nr 1 w swojej branży w Polsce wg wielu niezależnych rankingów: Universum, AIESEC, ELSA.

Organizujemy prestiżowe konkursy dla studentów. Do wygrania płatne praktyki i atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe! Obecnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

 • EYe on Tax 
  Sprawdź, co czeka na Ciebie w podatkowej galaktyce. Najciekawsze branże, wielkie transakcje, analiza biznesu, rozprawy sądowe - to dopiero początek. Biorąc udział w konkursie EYe on Tax, możesz wcielić się w rolę profesjonalnego doradcy z zespołu TAX. Na gwiazdy podatków czeka nagroda pieniężna w wysokości 24 tys. zł, oferty pracy lub płatnych praktyk w dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego EY, vouchery na szkolenia oraz nagrody rzeczowe.

  W konkursie EYe on TAX odkrywamy nowe gwiazdy!
  Zbierz i zarejestruj zespół do 21.11.2016 na www.eyeontax.pl
 • EY FINANCIAL CHALLENGER
  Przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwy skok na głęboką wodę. Zapraszamy do świata wielkich transakcji, fuzji i przejęć. Sprawdź się w roli doradcy transakcyjnego i dowiedz się, jak profesjonalnie analizować sytuację finansową firm. Podejmij trafne decyzje, zdobądź nagrodę pieniężną (pula 40 000 PLN), ofertę pracy lub płatne praktyki w dziale Doradztwa Transakcyjnego, vouchery na szkolenia oraz nagrody rzeczowe.

  Morze możliwości EY Financial Challenger czeka na Twoją załogę!

  Zbierz i zarejestruj zespół do 21.11.2016 na www.eyfc.pl

Początek kariery zawodowej u pracodawcy nr 1 w swojej branży w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi. Mierz wysoko. Zacznij poziom wyżej!

Dołącz do nas na  Facebooku, Twitterze, Youtube i LinkedIn