Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat.

Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

  • Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją. 
  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego.
  • Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 150 krajach. 
  • Pracodawca nr 1 w swojej branży w Polsce wg wielu niezależnych rankingów: Universum, AIESEC, ELSA; 

Trwa rekrutacja do pracy i na płatne praktyki w EY Polska.

Jak co roku oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w dziale Audytu, Doradztwa Biznesowego, Transakcyjnego, Podatkowego i Kancelarii prawnej EY Law. Dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową już na studiach, ale nie są jeszcze w pełni dyspozycyjni czekają praktyki. To program dla tych, którzy chcą poznać firmę EY i specyfikę pracy w branży usług profesjonalnych oraz zdobyć doświadczenie w największej firmie doradczej w Polsce.
Dodatkowo, w tym roku dla kandydatów, którzy posiadają już tytuł licencjata lub inżyniera, są w pełni dyspozycyjni i gotowi do podróży służbowych przygotowaliśmy oferty stałej pracy i umowę na czas nieokreślony.

Więcej informacji na stronie zacznijpoziomwyzej.pl


Do 31 marca trwa rejestracja zespołów na konkurs AUDIT ODYSSEY

Jeśli chcesz w lot poznać różne branże i zyskać bagaż cennych doświadczeń, wybierz się z nami w niezwykłą podróż po świecie finansów i przedsiębiorczości. Wciel się w rolę audytora i zdobądź bilet do klasy biznes. Do wygrania m.in. cenne nagrody pieniężne z puli 30 000 zł, szkolenia ACCA Fundamentals, iPady oraz oferty pracy lub praktyk w EY.

Dowiedz się więcej na www.auditodyssey.pl

Początek kariery zawodowej u pracodawcy nr 1 w swojej branży w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi. Mierz wysoko. Zacznij poziom wyżej!

Dołącz do nas na  Facebooku, Twitterze, Youtube