METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów. Pomagamy im w ten sposób usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.
 
Jakie zastosowanie mają nasze rozwiązania?
Smak, który zapiera dech w piersiach
Słodycz, ale bez cukru, trwały smak oraz odpowiednia konsystencja. Do produkcji doskonałej gumy do żucia potrzebna jest guma butylowa, składniki aromatyzujące, składniki słodzące i odpowiednia wiedza. Bezwzględnie konieczne są również produkty METTLER TOLEDO.
 
Piwo o doskonałej świeżości
Każdy kto zamawia piwo w restauracji ma w czym wybierać. Browary na całym świecie produkują różne rodzaje bursztynowego nektaru – poczynając od piw klasycznych, aż po piwa bezalkoholowe. Wielu producentów piwa stosuje czujniki METTLER TOLEDO.
 
Hodowla żuków – zupełnie zwyczajne hobby
Prywatni hobbyści wykorzystują wagi do ważenia larw żuków. Może to zabrzmieć dziwnie: po pierwsze co wspólnego może mieć hobbista z żukami i o jakich żukach tutaj rozmawiamy?
 
 
Masywne zwierzęta na wadze
Zoo w Zurichu wykorzystuje unikalną platformę wagową METTLER TOLEDO do monitorowania masy słoni. Waga z powodzeniem zdała bardzo ważny egzamin, ponieważ wszystkie zwierzęta zostały już zważone. Pomimo to, zwierzęta pozostają nieufne, gdy płyta znajdująca się nad czujnikami wagowymi przesuwa się o parę milimetrów.
 
METTLER TOLEDO w Polsce
Firma obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat. W warszawskim biurze mieści się jednostka odpowiedzialna za obszar sprzedaży, marketingu oraz serwisu dla rynku polskiego, jak również jedna z najmłodszych jednostek firmy - Shared Business Center. Nasi Pracownicy prowadzą działalność operacyjną oraz wspierają projekty zarówno o zasięg u lokalnym, jak i globalnym.
 
Jeden zespół - globalny zasięg
 
Nasze rozwiązania wspierają
Klientów na każdym etapie ich pracy