Oferty pracy, Praca w SUEZ Polska Sp. z o.o.
SUEZ Polska Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 5
02-981 Warszawa


SUEZ Polska jest częścią międzynarodowej Grupy SUEZ - światowego lidera w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej

 • Jesteśmy obecni w Polsce od 1992 roku i mamy status wiodącego operatora na rynku gospodarowania odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi)
 • Naszymi Klientami są osoby prywatne, spółdzielnie i wspólnoty, samorządy oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe
 • Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu, odzysku oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych i przemysłowych (w tym niebezpiecznych)
 • Na terenie Polski posiadamy 25 punktów operacyjnych, w tym:
  4 zakłady produkcji paliw alternatywnych, 6 sortowni, 5 kompostowni, 4 składowiska i 1 instalację termicznego przekształcania odpadów komunalnych
 • Grupa w Polsce zatrudnia 2 600 pracowników, dzięki którym świadczy różnego rodzaju usługi związane z gospodarką odpadami dla blisko 2,3 mln osób

 


Jak realizujemy nasze wartości w praktyce


Stawiamy sobie coraz większe wymagania, aby zapewnić jak najlepszą jakość naszych usług. W wielu spółkach Grupy wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania (w zakresie BHP, ochrony środowiska i zarządzania jakością), potwierdzony certyfikatem ISO.Stawiamy sobie coraz wyżej „poprzeczkę” w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. Staramy się wypełniać najwyższe standardy w zakresie BHP.

 

Troska o środowisko naturalne stanowi podstawę naszej działalności. Mówimy i staramy się angażować w działania związane z ekologią oraz zrównoważonym rozwojem.
Traktujemy z wyjątkową uwagą naszych Klientów, Kontrahentów i Pracowników. Etyka jest podstawą naszego działania. Spółki Grupy SUEZ w Polsce działają zgodnie z Kartą Etyczną Grupy SUEZ.Optymistycznie postrzegamy teraźniejszość i kreatywnie tworzymy przyszłość. Jako Grupa promujemy współpracę z samorządami w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Możemy poszczycić się pierwszym w Polsce wygranym przetargiem w formule PPP na realizację instalacji termicznego przetwarzania odpadów w Poznaniu. Mówimy o najlepszych praktykach dotyczących gospodarowania odpadami oraz inwestujemy w najnowsze technologie ich przetwarzania.

 Wspieramy rozwój naszych pracowników, promujemy pracę zespołową oraz szacunek dla różnorodności. Monitorujemy poziom zaangażowania naszych pracowników i prowadzimy działania, by zwiększać ich motywację oraz czynić Grupę SUEZ przyjaznym miejscem pracy.


Jeżeli identyfikujesz się z tym co my, to właśnie Ciebie szukamy!

Do naszej organizacji poszukujemy osób:

 • Dbających o własny rozwój i ambitnie podchodzących do planowania swojej kariery
 • Potrafiących stawiać sobie cele i aktywnie je realizować
 • Szukających pracy, w której będą mogli realizować swoje zainteresowania i pasje
 • Lubiących pracę z ludźmi i umiejących pracować w zespole
 • Myślących twórczo i patrzących pozytywnie na świat
 • Szanujących różnorodność i środowisko naturalne
 • Ze znajomością języków obcych