Oferty pracy, Praca w Thai Union Poland Sp. z o.o.
THAI UNION POLAND Sp. z o.o.
Strzebielinko 22
84-250 Gniewino, Polska


THAI UNION POLAND
Biuro Gdynia
ul. Łużycka 8a/3c
81-537 Gdynia

KIM JESTEŚMY?

Jako Thai Union Poland Sp. z o.o. jesteśmy producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych pod marką King Oscar. Wchodzimy w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group, który jest światowym ekspertem w branży rybnej dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od blisko 40 lat. Jesteśmy ukierunkowani na innowacyjność, profesjonalizm i wysoką jakość. Ważnymi wartościami są dla nas również pasja, odpowiedzialność i współpraca. W Polsce zatrudniamy ponad 550 osób. Średni staż pracy w firmie wynosi 8 lat.

NASZYMI FLAGOWYMI PRODUKTAMI SĄ:

GDZIE JESTEŚMY?

CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Nasza firma to przede wszystkim ludzie pełni pasji, otwarci na nowe wyzwania. To właśnie dzięki nim odnosimy sukcesy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, już dziś wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja.kingoscar@thaiunion.com.


Będąc członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, w relacjach z kandydatami kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji:

  • Udzielamy kandydatom informacji zwrotnych w ramach procesu rekrutacji;
  • Przekazujemy rzetelne informacje na temat oferowanego stanowiska, zakresu obowiązków i oferty firmy;
  • Dokonując wyboru kandydata nie kierujemy się stereotypami – bierzemy pod uwagę wiedzę, umiejętności, postawy i wartości kandydatów;
  • Przetwarzamy dane kandydatów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych;
  • Jesteśmy otwarci na kontakt z kandydatem, chętnie udzielamy dodatkowych informacji i odpowiadamy na pytania związane z rekrutacją (na każdym etapie procesu);
  • Dbamy o zachowanie miłej i przyjaznej atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Przekazujemy uczestnikom spotkań rekrutacyjnych informację zwrotną (zarówno w przypadku pozytywnej jak i negatywnej decyzji).