Oferty pracy, Praca w TUiR WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „WARTA” S.A.

Adres:
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

www.warta.pl

 

 

Grupa Warta oferuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe i komunikacyjne, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne, łącząc produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu skutecznie reagujemy na potrzeby ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

Od lat, jako Grupa Warta, znajdujemy się w ścisłej czołówce towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim. Historia firmy, sięgająca 1920 roku, jest gwarancją stabilności i pewności. Z powodzeniem łączymy doskonałą znajomość polskiego rynku z międzynarodowymi standardami, a długoletnie doświadczenie z nowoczesnym myśleniem o kliencie i jego potrzebach.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Przynosimy zyski naszym akcjonariuszom. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.

Wartości naszej marki mają podkreślać, że Warta to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem dynamicznie nadążająca za rynkiem, aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta. Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki Warta.