Oferty pracy, Praca w Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

 

ul.Żwirki i Wigury 1

00-906 Warszawa

 

T: +48 222 430 430

 

Kim jesteśmy?


WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma obsługuje ponad kilkadziesiąt linii lotniczych z całego świata. Dbamy o to, co dzieje się "na ziemi", aby pasażerowie mogli bezpiecznie i komfortowo podróżować, a nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Kieruje nami zasada "the first class handling" i zgodnie z nią każdego dnia pracujemy na to, aby świadczyć najlepsze usługi handlingowe na 7 lotniskach w Polsce.Nasze wartości


BEZPIECZEŃSTWO

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i stale szkolimy nasz personel, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa operacji lotniczych. Dzięki temu dajemy naszym partnerom cenne poczucie bezpieczeństwa.

PROFESJONALIZM

Nasze doświadczenie i znajomość realiów ułatwia nam rozwiązywanie problemów. W każdym obszarze współpracy stosujemy zasady fair play i szacunku do naszych partnerów biznesowych.

PASJA

Kochamy to, co robimy! Z radością i żądzą sukcesu witamy każde wyzwanie zawodowe. Nie opuszcza nas entuzjazm do pracy i pozytywne nastawienie.