Account Manager

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 22.09.2017
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma P.H. Podlasiak, właściciel marki Rea, to wiodący producent ceramiki i armatury sanitarnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w dziale hurtowym na samodzielne stanowisko.

Naszą misją jest bycie najbardziej konkurencyjną firmą na rynku poprzez szybką dostawę atrakcyjnych cenowo i jakościowo produktów o unikatowym desginie. Poszukujemy osób, które podzielają wartości naszej firmy jakimi są produktywność, kreatywność, zaufanie i profesjonalizm.

Miejsce pracy: woj. łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie

Kluczowe zadania

Account Manager będzie odpowiedzialny za współpracę z aktualnymi Klientami firmy oraz rozwój udziału w rynku i dostarczanie sukcesywnego wzrostu sprzedaży. Poprzez reprezentowanie marki Rea będzie kreować jej pozytywy wizerunek. Account Manager będzie odpowiedzialny za wprowadzenie nowych produktów na rynek oraz ich promowanie, a także wdrażanie odpowiedzialnej polityki sprzedażowej firmy. W nawiązaniu do misji i wartości naszej firmy Account Manager razem z Klientami będzie wpływać na kształt i jakość oferty.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z istniejącymi Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja założonych celów
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami
  • Wspieranie potrzeb Klientów w zakresie oferty produktowej,
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjacje oraz prowadzenie spotkań biznesowych
  • Przestrzeganie procedur firmy, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Monitorowanie płatności
  • Nadzór nad zamówieniami
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie realizacji określonych celów
  • Kreowanie pozytywnego i przyjaznego wizerunku firmy
  • Kreowanie i implementacja rozwiązań wspierających sprzedaż
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy biznesowej

Wymagania:

  • Doskonała znajomość rynku i branży
  • Ugruntowane kontakty handlowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Account Manager, Sales Manager lub Przedstawiciel Handlow
  • Znajomość rynku DIY /mile widziana/
  • Szeroka znajomość oferty handlowej dostępnej na rynku
  • Udokumentowane umiejętności prowadzenia projektów oraz sukcesy zawodowe
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność planowania czasu pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Automotywacja, zorientowanie na wynik
  • Zdolność do częstych podróży służbowych
  • Częste spotkania z właścicielami firm, osobami zarządzającymi, pracownikami, handlowcami, architektami, wykonawcami oraz współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • Chęć uczestniczenia w ambitnym i rozwojowym projekcie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Umiejętność krytycznego i strategicznego myślenia
  • Kreatywność i elastyczność
  • Dobre zdrowie, zmysł do detali, zdolność łączenia zdarzeń I przestrzennego myślenia, pewność siebie
  • Wyższe wykształcenie /mile widziane/
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym /mile widziane/
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz systemie premiowym „bez górnego limitu”
  • Pozapłacowe, dodatkowe benefity wynikające z zatrudnienia
  • Samochód służbowy, laptop, budżet marketingowy, telefon
  • Samodzielne stanowisko i realny wpływ na wyniki biznesowe
  • Możliwość kreowania rozwiązań sprzedażowych i marketingowych
  • Umowę o pracę lub inną formę współpracy /do uzgodnienia/
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie specjalistów
  • Pracę w firmie o precyzyjnej wizji rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się