Ta oferta pracy jest nieaktualna od 391 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AD Sales Coordinator

FOX

więcej
  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-12-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FOX International Channels (FIC) jest międzynarodową spółką multimedialną należącą do 21st Century FOX, która jest odpowiedzialna za opracowywanie, produkcję oraz dystrybucję ponad 300 należących w całości lub w większej części kanałów rozrywkowych, sportowych, lifestylowych, dokumentalnych oraz filmowych w 48 językach na terenie Europy, Ameryki Łacińskiej, Azji i Afryki.

FIC Poland w swoim portfolio posiada kanały FOX, FOX Comedy, National Geographic Channel i Nat Geo Wild, Nat Geo People, które są nadawane również w wersji HD oraz kanał dla dzieci BabyTV.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

AD SALES Coordinator
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie zespołu ad sales w realizacji strategii sprzedaży w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Środkowej
  • Wsparcie w identyfikowaniu potrzeb rynkowych, pojawiających się trendów i możliwości rozwoju oferty reklamowej
  • Wsparcie w rozwoju oferty produktów niestandardowych i nowych źródeł przychodów reklamowych
  • Rozwijanie i zarządzanie wewnętrznym systemem raportowania
  • Tworzenie prezentacji sprzedażowych, raportów i analiz
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w regionie CEE

WYMAGANIA:

  • Znajomość specyfiki rynku mediowego (doświadczenie w biurze reklamy TV / innych mediach lub doświadczenie po stronie domu mediowego będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, analityczne i sprzedażowe
  • Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność zarządzania wieloma różnymi projektami w jednym czasie
  • Własna inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwijania doświadczenia zawodowego w prestiżowej, międzynarodowej organizacji
  • Ciekawe stanowisko o dużym potencjale rozwojowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 24.01.2016

Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

www.foxtv.pl

www.foxcomedy.pl

www.natgeotv.com/pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się