Administrator Infrastruktury IT - Linux/Windows

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.09.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 25.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opis
ADMINISTRATOR INFRASTRUKTURY IT (LINUX/WINDOWS)

EXTREME ROBOTICS – Jesteśmy firmą zajmującą się ROBOTYZACJĄ PROCESÓW BIZNESOWYCH, wykorzystującą UCZENIE MASZYNOWE, DEEP LEARNING, elementy ARTIFICIAL INTELLIGENCE oraz BIG DATA.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie rozwoju systemów robotyzacji procesów biznesowych
  • Administrowanie serwerami Linux, Windows oraz aplikacjami w tych środowiskach
  • Tworzenie i rozwój platform wirtualizacji w ramach potrzeb wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Wsparcie tworzenia i utrzymania narzędzi robotyzacji procesów biznesowych (Farmy Robotów)
  • Ścisła współpraca z programistami w zakresie tworzenia narzędzi automatyzujących dostarczanie infrastruktury wdrożeniowo-rozwojowej (tzw. infrastructure as a code)
  • Wdrażanie i tworzenie narzędzi do monitoringu infrastruktury technicznej
  • Zarządzanie konfiguracją i bezpieczeństwem sieci
  • Diagnozowanie przyczyn i rozwiązywanie problemów w obszarze administrowanych systemów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne o kierunku pokrewnym
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją i administracją systemami Linux, Windows
  • Co najmniej dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Biegła znajomość infrastruktury i urządzeń sieciowych (routery, firewalle)
  • Wymagane doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do automatyzacji czynności administrowania systemami, np. skryptów, narzędzi do monitoringu
  • Wymagane doświadczenie w wykorzystywaniu środowisk wirtualizacji i kontenerowych (np.: Docker)
  • Umiejętność diagnozowania problemów i ich rozwiązywania
  • Proaktywność
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Odpowiedzialność

CO OFERUJEMY

  • Otwartość - możliwość współdecydowania o kształcie projektów, otwartość na nowe pomysły
  • Różnorodność – ciekawe projekty z wielu branż
  • Rozwój - ciągły rozwój i możliwość uczenia się najnowocześniejszych technologii
  • Bardzo dobra atmosfera pracy, zaangażowany zespół ludzi, chętnych do dzielenia się wiedzą

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: Aplikuj

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się