Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Specialists

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Mac Place jest w Europie firma specjalizująca się w zakresie maszyn używanych dla rolnictwa, budownictwa wynajmu i przemysłu. Pracujemy w naszej siedzibie we Włoszech w Cordenons przy wykorzystaniu innowacyjnych, technologii, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Podstawa naszego sukcesu jest motywacja I know how naszych współpracowników.

Dla wsparcia rozwoju sprzedaży na rynku polskim poszukujemy:

N. 5 Area Sales Specialist maszyn używanych w Polsce

Obowiązki:

  • Sprzedaż maszyn używanych Mac Place w Polsce
  • Obsługa i wsparcie naszych dealerów/klientów ostatecznych w sprzedaży maszyn używanych.
  • Wspólna praca nad rozwojem aktualnej sieci sprzedaży.

Wymagania:

  • Potwierdzone wieloletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn używanych dla sektora budowlanego i/lub rolniczego w Polsce.
  • Pochodzenie z sektora ładowarek teleskopowych/lub traktorów/koparek.
  • Znajomość rynku I klientów ostatecznych na przydzielonym terenie/dealerów I ich zapotrzebowania.
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania, umiejętność zawierania transakcji handlowych.
  • Dyspozycyjność podróży
  • Zaufanie, zdolność autonomicznej organizacji pracy, rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie za każda sprzedana maszyna używana na przydzielonym terenie.
  • Brak wynagrodzenia stałego, wynagrodzenie połączone z wysoką prowizją zmienną za każda sprzedaną maszynę - dajemy szanse specjalistom w sprzedaży maszyn używanych uzyskania wysokich zarobków , powyżej średniej, trudnych do osiągnięcia w przypadku stałej pracy/zatrudnienia w Polsce.
  • Nowoczesne środowisko pracy, szansa rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz wysłanie CV poprzprzez przycisk Aplikuj

Osoba kontaktowa:

Marta Korneluk

Tel:00393315090966

Mac Place S.r.l.

Via Boccaccio 21

33084 – Cordenons (PN)

Italy

www.mac-place.com

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się